top of page

PROJELERİMİZ

YÜRPA DANIŞMANLIK, deneyimli uzmanlardan oluşan ekibinden aldığı destekle her müşterinin sorunlarını çözecek kapsamlı bir yaklaşım sunuyor. Sadece müşterilerin temel ihtiyaçlarını anlamakla kalmayıp aynı zamanda onların başarılı bir şekilde gelişmelerine yardım edebilmemiz için işbirliğini ve inovasyonu teşvik eden bir sürecimiz var. Başarı hikayelerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Projeler: Projeler
Conversation Between Colleagues

Kurumsal Kimlik Kampanyası

Yenilikçi Bir Çözüm

Bu ölçekte üstlendiğimiz ilk proje olduğu için konuya çok dikkatli yaklaştık. Müşterimizin şirketini inceleyerek odaklı ve etkin bir çözüm oluşturduk. Daha sonra da firmanın büyümesini izledik. Çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz bu müşterimizle gelecekte daha başarılı projelere imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

Informative Interview

Markanızı Yeniden Tasarlıyoruz

Bir Başarı Hikayesi

YÜRPA DANIŞMANLIK ile çalışan diğerleri gibi bu projede de müşterimiz neye ihtiyaç duyduğu konusunda genel bir fikre sahipti. Sahip olduğumuz uzmanlıkla hemen işe girişerek şirketin büyümesine ve gelişmesine katkı sağladık. Olağanüstü bir ilerleme sağlayan şirketin bugünlere gelmesine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Standing Meeting

Küresel Açılım

Yeni Bir Sayfa Açın

Çoğu zaman müşterilerimiz başarılı olmak için gerekli her şeye sahip olsa da bazen stratejik bir atılım yapmak için kaynağa ve desteğe ihtiyaç duyar. Üzerinde birkaç ay çalıştığımız bu projeden gerçekten muhteşem bir sonuç aldık. Projedeki tutarlı ve şeffaf iletişimimiz sayesinde müşterimiz olağanüstü bir ilerleme kaydetti.

Başarılı projelerimizden birine dahil olmak veya mutlu müşterilerimizden biri olmak ister misiniz?

bottom of page